Tüm Saç Renkleri

Kalça Eritme ve Sıkılaştırma Hareketleri

Seksi ve sıkı kalçalara sahip olmayı kim istemez? Peki kaçımız gerekli özeni gösteriyoruz? Yediklerimiz kadar hareketlerimiz de vücudumuzun şekillenmesi açısından çok önemli. Hepimizin spor salonlarına gidecek imkanı da maalesef yok. O yüzden bu yazımızda evde yapabileceğiniz ve kalçalarınızı şekillendirip sıkılaştıracak egzersiz hareketlerini paylaşıyoruz. Her sabah bu hareketleri düzenli olarak yaparsanız bir hafta 10 gün içinde kalçalarınızdaki değişimi sizler de fark edeceksiniz. 🙂 Ancak önemli olan disiplinli olmak. Bu egzersizle beraber hayatınızdan katkılı yiyecekleri çıkarmanız da gerekir.

 

13075027ad6 30428849nt6 67148916ai2 93611242ni4

ads basen-bölgesini-eriten-hareketler-resimli-anlatım
basen-bölgesini-eriten-hareketler-resimli-anlatım-2 basen-eriten-hareketler-resimli-anlatım basen-eritme-egzersizleri-resimli-anlatım basen-inceltici-hareketler-resimli-anlatım evde-basen-eritme-hareketleri-resimli-anlatım evde-basen-eritme-hareketleri-resimli-anlatım-2
jh k ö ö1 ömnön

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et