Tüm Saç Renkleri

Kahverengi Saça Işıltı Modelleri

Eğer saçlarınız kahverengi ise ve saçlarınıza özellikle uçlarına hafif ışıltılar daha açık daha parlak bir renk kullanarak canlılık, parlaklık ve farklılık katabilirsiniz. Kahverengi saçlarda en çok kullanılan ışıltı renkleri karamel, fındık kabuğu, kahve köpüğü, altın kahve, dore kahverengi, maroon, akuaju tonları. Sizler için neredeyse her renk boyadan farklı ışıltı renkleri seçtim. Yorum olarak da hangi renk ve boya olduğunu sorabilirsiniz. brown-6 brown-9 brown-ombre-4 brown-ombre-6

ash-blode-84 ash-blode-131
ash-blode-157 ash-blode-10056 ash-blode-10060 brown-blonde-ombre-4 brown-ombre-1 caramel-22
caramel-24 caramel-206 caramel-411 caramel-440 caramel-500 caramel-502 caramel-531 caramel-548 caramel-564 caramel-573

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

Merhaba ilk resimdeki saç uçlarındaki rengi öğrenebilir miyim? ?

Cevapla

Merhaba, Illumina 5/35 Açık Altın Mahagoni Kahve Saç

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et