Tüm Saç Renkleri

Kahve Rengi Saçlara Özel Şampuan ve Saç Kremi

kahverengi_sac-icin-sampuan-sackremiProfesyonel performansta ürünler sunan JOHN FRIEDA Kahverengi Saçlara Özel Elmas Parlaklığı Kazandıran Şampuan saçlarınızı temizlerken aynı zamanda saf bir ışıltı kazanmasına yardımcı oluyor.

Kristalin Kompleksi ile formüle edilmiş şampuan saçın hasarlı bölgelerine nüfuz ederken, her bir saç telinin dış yüzeyini yoğun bir ışıltı sağlamak için özel kompleksiyle çevreliyor. Boyalı ya da doğal tüm kahve tonlarındaki saçlar için ışığı yansıtarak ve özel içeriğiyle gözle görülür bir parlaklık sağlıyor. Kahverengi Saçlara Özel Elmas Parlaklığı Kazandıran Bakım Kremi ise ağırlık yapmadan her bir saç telini çevreleyerek sürekli bir parlaklık kazandırmaya yardımcı oluyor. Günlük kullanımda saçlarınızın ışıltısı sizi ve etrafınızdakileri büyüleyecek!

 

Parfümeri ve Eczanelerde

JOHN FRIEDA BRILLIANT BRUNETTE LIQUID SHINE ILLUMINATING SHAMPOO & CONDITIONER / KAHVERENGİ SAÇLARA ÖZEL ELMAS PARLAKLIĞI KAZANDIRAN ŞAMPUAN 28,00 TL & BAKIM KREMİ 28,00 TL

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et