Tüm Saç Renkleri

Kahve Rengi Saç için Krepe Balyajlı Saç Renkleri

Kahve rengi saça yapılabilecek farklı renklerde ombre (Krepe balyajlı) renklerini sizlere sunmak istedik. Bu örnek mümelle diyebiliriz. Çünkü yapılabilecek en güzel şekilde farklı renkler kullanmış bu saç renklerinde.

Renklere gelince; Öncelikle yabancıların renk anlayışı ile bizimkiler arasında çok fark var bunu belirtelim. Üstte gül rengi denilmiş ancak biz bakır karamel diyoruz vs. Sırası ile renkleri verelim.

 

Üst soldan başlayara:    Yoğun sarı, kahve karamel, bakır karamel, kahve köpüğü, Küllü sarı, Altın Sarısı, platin sarı, karamel
ombre_saclar_1

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

devrimm  -  6 Nisan 2015 / 11:37

kahve köpüğü cook güzel görünüoo 😉

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et