Tüm Saç Renkleri

Kahve köpüğü saç rengi ve modelleri

Eğer bronz bir tene sahipseniz kahve köpüğü saç rengi size çok yakışacaktır. Zaten dünyaca ünlü şarkıcılardan bronz tene sahip olan Jennifer Lopez, Hollywood dünyasının en güzel yıldızlarından olan Jessica Alba gibi ünlü sanatçılar bu saç renginden vazgeçemiyor.

30263 34945107977692586079100 bal-köpüğü2 bal-köpüğü-özel-saç-modeli

bal-köpüğü-saç bal-köpüğü-saçlar
bal-köpüğü-saç-rengi-8 bal-rengi-sac-boyasi balyajlı-dalgalı-saç-modeli-337x450 çağla-şıkel-bal-köpüğü-saç-rengi-300x242 çikolata kahve saç renkleri__ (12) images
jennifer lopez makes a special appearance at pure nightclub in las vegas karamelsacrengi nicole-kidman-apple3 saç-fön-modelleri-7 timthumb (1) timthumb 110 2013-bal-köpüğü-saç-modeli

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et