implant
Tüm Saç Renkleri

Kahküllü saç modelleri

Alnınız geniş veya uzunsa saçlarınıza kahkül kesimi uygulatarak bu kusuru çok güzel bir şekilde kamufle edebilirsiniz. Kahküllü saç modellerini alnı küçük hanımlar tercih ederse, boyları daha basık görünecektir. Uzatma süreci biraz zahmetli olsa da, değişiklik yaparak saçlarınıza kahkül kesim uygulatabilirsiniz.

 

2012 Saç ve Kahkül Modelleri2 2012-kahkul-sac-modelleri-sekilleri-2 cool-side-bangs Kahkullü En Güzel Saçlar 2013

g3 Marc Jacobs Store Opening
kahküllü_sac_modeli3 kahküllü_sac_modeli7 Kahküllü-saç-modeli Kahküllü-saç-modelleri kahküllü-sarı-saç Kahkül-Modeli
mary_kate_ashley_olsen_katlı_sac_modeli Reese+Witherspoon+Long+Hairstyles+Long+Straight+6VmoFN9aGf8l Teen Choice Awards 2005-ARRIVALS saclariniza-en-uygun-kahkul-modelleri-50ac6cbb2eb22 Yeni-kahküllü-saç-modeli 93 Saç Kesim Kısa Saç Platin 2013

implant

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et