implant
Tüm Saç Renkleri

Kadınların Favori Jilet ve Jelleri

Hem yüz, hem de vücut için kullanılan jiletler ne yazık ki istenmeyen durumlara neden olabiliyor. Doğru ürün kullanılmadığında tahriş, kızarıklık, kaşıntı, döküntü ve hatta yaralar bile söz konusu olabiliyor. Cilt üzerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilen jilet ve jel ürünleri içinde sizler için derlediğimiz hem ekonomik, hem de en etkili ürünler sayesinde istenmeyen durumlarla karşılaşmadan da kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Kadınlar için Jilet Kullanıcı Yorumlarını Derledik

Erkekler kadar kadınların da kullandığı Nivea Man Hassas Ciltler İçin Serinletici Tıraş Jeli kesik veya sıyrık gibi durumlara neden olmadığı gibi cildi nemlendirmesi açısından tıraş esnasında en etkili çözüm üreten ürünlerin başında geliyor. Hem yüz, hem de vücut için rahatlıkla kullanılabilen jelin nemlendirici etkisi de oldukça memnun edici. Tıraş edilecek bölgeyi daha kaygan hale getirmesi bakımından jel ürünler köpük ürünlere göre çok daha fazla tercih ediliyor. Jilet konusunda ise Gillette ürünleri ile Wilkinson marka jiletler pek çok kişinin yaygın şekilde kullandığı ve memnun kaldığı ürünler arasında bulunuyor. Wilkinson 5 bıçaklı seriyi kullanan pek çok kişi dikkatli tıraş ettiklerinde herhangi bir jel kullanmalarına gerek kalmadığını belirtiyor.

Bayanlar arasında Gillette Venüs Breeze marka banyo jiletleri de tüm vücut için ideal bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Başlığında jel bulunan ürün ıslatıldığı an itibariyle kayganlık sağlayarak konforlu bir tıraş süreci yaşattığından ekstra bir jel veya köpük kullanmak da gerekmiyor. Aynı ürünün 5 bıçaklı serisi de kullanıcıların favorileri arasında bulunuyor.

implant

“Kullan at” ürünler arasında bulunan, yaklaşık 10-15 kullanıma sahip olan Gilette Venus Riviera ise üzerindeki turuncu renkli bandın rengi beyaza doğru değişene dek kullanılabiliyor. Ayrıca pek çok kişi bu ürünle birlikte kıvamlı bir saç kremini kayganlaştırıcı jel olarak kullanarak vücut temizliğini yapıyor. Burada önemli olan tıraş edilecek bölgenin kayganlığı olduğundan yaygın olarak saç kremi kullanımı da bildik uygulamalar arasında yer alıyor.

Daha ucuz olan ve 4’lü paketlerle satılan Gillette Simple Venus fiyat ve performans açısından gayet yeterli bir ürün. Aynı markaya ait olan Gillette Series Tıraş Jelinin erkekler için olanı, kadınlara özel çıkarılan jelden çok daha etkili olduğundan bu iki ürünü aynı anda kullanmak doğru bir tercih olacaktır.

Kuru ve hassas bir cilt yapısı olanların tıraş esnasında ucuz ve işe yarar bir ürün arayışları için önerimiz İsana Hassas Ciltler İçin Tıraş Jeli olacaktır. Hem ekonomik, hem de cildin tahriş olmasını engelleyerek daha rahat uygulamalara neden oluyor.

Bikini bölgesi için kullanabileceğiniz Gillette Venus Snap With Embrace ise kolay kullanımı ile öne çıkarken, çok keskin olmayan bıçakları ile eleştiriye maruz kalıyor. Bikini bölgesinde pürüzsüzlük isteyenlerin ilk tercihi yine Gillette Venus Breeze oluyor. Her türlü hassas ciltte rahatlıkla kullanılan ürünün tek dezavantajı ise jel kısmının çok uzun ömürlü olmaması.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et