implant
Tüm Saç Renkleri

Kadınlardan Saç Kurutma Makinesi Önerileri

Saç bakımı ve güzelliği bir kadın için en hayati meselelerin başında gelir. Kendisini aynada güzel görmek isteyen kadınlar için saçlarının sağlıkla ışıldaması ve canlı görünmesi her şeyden önemlidir. Elbette bu noktada saça yapılan bakım kürleri kadar kullanılan saç kurutma makinelerinin de payı büyüktür.

Saç Kurutma Makinesi Ürünlerinin Değerlendirilmesi

Saçları kurutmayan iyonlu makineler son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Özellikle saçlardaki statik elektriklenmeyi azaltan, daha kolay taranan saçlara sahip olmayı kolaylaştıran Babyliss ve Braun markaları listenin başında yer alıyor. Kaliteleri ve kullanım oranları ile dünyanın en sevilen markaları oldukları gibi, ürünlerin 2000 Watt üzeri oluşu ile hızlı kurutma özelliğiyle yüzleri de güldürüyor. Saçlara yumuşak ve parlak bir görünüm kazandırıyor. İyonlu saç kurutma makineleri saçlarda daha pürüzsüz bir görünüm elde etmek isteyenler için son derece uygun ancak fiyatların çok da düşük olmadığını belirtmek gerekiyor. İyonik ürünlerden söz etmişken çok sık tercih edilen Philips Thermoprotect Hp8233/00 2200w i̇yonik saç kurutma makinesini de hatırlamadan geçmeyelim. Az ses çıkaran ürün ısındığında kapanmıyor ve saçlara parlaklık veriyor.

implant

Her gün saç yıkamak zorunda kalan ve özellikle sinüzit yüzünden kış günlerinde hızlı saç kurutan ve saça parlaklık veren ürün arayanlar ise Remington markasını mutlaka denemeliler. Hem kıvırcık, hem de dalgalı saçlara fön çekmesi kolay olduğu gibi etkili sonuçlar alınıyor. Güçlü ve uzun yıllar aynı kalitede kullanılabilen ürünün diğer saç şekillendirici ürünleri de oldukça popüler.

 

Fiyat performans konusunda beklentileri en iyi karşılayan Premier Phd 7060 Pro saç kurutma makinesinde profesyonellik arayanlar için iyi bir marka. Oldukça ekonomik rakamlara satılan ürün 2200w gücü ile oldukça beğenilen bir makine. Aşırı ısınma problemi yaşanmayan ve 2 farklı düzeyde, 3 farklı ayar seçeneğine ve beklentilerin üzerinde bir performansa sahip.

Fön makinelerinde sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri de aşırı ısınma ve durma sorunudur. Çok ısındığı için kendi kendine kapanan makinelerden bunalanlar Ventoso V8 Turbo 5000 ile rahatlıyorlar, zira makine hem çok hızlı kurutuyor, hem de ısınma, durma gibi problemler söz konusu olmuyor. Tabi ki her güzelin bir kusuru olduğu gibi, Ventoso’nun çıkardığı sesin kademesine göre arttığını da söylemek gerekiyor.

Genellikle kuaförlerin kullandığı fön makineleri pek çok kişi için tercih sebebi oluyor. Hem güçlü, hem de fön konusunda işlevsel, hızlı kurutan bir kuaför makinesi isteyenler varsa Powertec 901 profesyonel serisini deneyebilirler. Yüksek ses çıkarsa da saçları çok kısa süre içinde kurutuyor, ısındığında kendiliğinden kapanmıyor ve oldukça kısa sürede saçlara düz fön çekilebiliyor. 2500 w gücündeki makinenin 2 kademeli hız ayarı var ve kablo uzunluğu da 270cm. Kuaför makinelerinden bahsetmişken, benzer özelliklere sahip olan ve saçları kuruturken bile şekil veren, elektriklenmeyi önleyen Etap 3200s profesyonel serisini de hatırlatmadan geçmeyelim. Aynı markanın Etap Spectra Pro modeli de 2500 watt gücüyle, farklı renk seçenekleri ile değerlendirilebilir.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et