implant
Tüm Saç Renkleri

Kadınlar İçin Sırt Çantaları

Özellikle sırt çanta kullanımı bayanlarda 16-25 yaş arasında olsa da özellikle ofis çalışanları bayanlar için sırtınızda taşıyabileceğiniz ya da elinizde tutabileceğiniz gerçekten çok hoş, çok tarz sırt çantası modelleri var. Bunları sizler için derledim. Beğendiğiniz çantaların markalarını ve nerede satıldığını sorabilirsiniz.
sirt_cantasi-90 sirt_cantasi-79 sirt_cantasi-83 sirt_cantasi-73

sirt_cantasi-72 sirt_cantasi-71
sirt_cantasi-70 sirt_cantasi-52 sirt_cantasi-50 sirt_cantasi-40 sirt_cantasi-43 sirt_cantasi-35
sirt_cantasi-31 sirt_cantasi-24 sirt_cantasi-33 sirt_cantasi-26 sirt_cantasi-27 sirt_cantasi-28 sirt_cantasi-21 sirt_cantasi-29 sirt_cantasi-18 sirt_cantasi-15 sirt_cantasi-14 sirt_cantasi-10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

birinci resimdeki çanta ne kadar ve nereden bulabilirim?

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et