Tüm Saç Renkleri

Kadife Elbise Modelleri

2013 kadife elbise modelleri bu yıl oldukça moda. Birçok ünlünün de bu moda akımına kapıldığını resim galerimizde görebilirsiniz. Benim favorim Angelina’nın giydiği derin yırtmaçlı siyah straplez kadife elbise. Sizin favori modeliniz ve renginiz hangisi?

 

kadife-elbise-modelleri26

kadife-elbise-modelleri kadife-elbise-modelleri1 kadife-elbise-modelleri2

kadife-elbise-modelleri3 kadife-elbise-modelleri4
kadife-elbise-modelleri5 kadife-elbise-modelleri6 kadife-elbise-modelleri7 kadife-elbise-modelleri8 kadife-elbise-modelleri9 kadife-elbise-modelleri10
kadife-elbise-modelleri11 kadife-elbise-modelleri12 kadife-elbise-modelleri13 kadife-elbise-modelleri14 kadife-elbise-modelleri15 kadife-elbise-modelleri16 kadife-elbise-modelleri17 kadife-elbise-modelleri18 kadife-elbise-modelleri19 kadife-elbise-modelleri20 kadife-elbise-modelleri21 kadife-elbise-modelleri22 kadife-elbise-modelleri23 kadife-elbise-modelleri24 kadife-elbise-modelleri25

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et