Tüm Saç Renkleri

Jonathan Saunders

Jonathan Saunders (1977 doğumlu); Geleneksel ipek tarama ve baskılama tekniklerinin kullanımı ile yaptığı çalışmalarla bilinen İskoç moda tasarımcısı. Saunders 2005 yılında İskoç Stil Ödülleri’nde Yılın İskoç Moda Tasarımcısı seçildi ve 2008 yılında Elle Style Ödülleri’nde Yılın İngiliz Tasarımcısı oldu. Tasarımlarını giyen Ünlüler Madonna, Kylie Minogue, Sienna Miller ve Michelle Obama sayılabilir.  jonathan-saunders.comjonathan saunders 1jonathan saunders 2jonathan saunders 3jonathan saunders 4

jonathan saunders 5jonathan saunders 6
jonathan saunders 7jonathan saunders 8jonathan saunders 9jonathan saunders 10

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et