Tüm Saç Renkleri

Jo No Fui

İtalyan markası olan Jo No Fui Her sene baz aldığı renkleri ağırlıklı olarak kullanıp farklı temalarda koleksiyonlar çıkarmakta. Şu an gördüğünüz 2013 koleksiyonundan farklı olarak 2014 koleksiyonunda tamamen yeşile odaklı doğa ve ağaç teması ele alınmıştır. Ancak 2013 koleksiyonu bana göre çok daha başarılı ve yaratıcıdır.
jo no fui 1
jo no fui 2
jo no fui 3
jo no fui 4


jo no fui 5
jo no fui 6

jo no fui 7
jo no fui 8
jo no fui 9
jo no fui 10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

3 yorum

merhaba konu ile alakalı değil ama sormak istiyorum modayla yakından ilgileniyorum nasıl ilerdede moda okumak istiyorum kısaca nasıl moda editörü olurum

Cevapla

Bakımlı kadında mı moda editörü olmak istiyorsunuz?

Cevapla

hayır normel editör

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et