Tüm Saç Renkleri

Jennifer Lawrence Fotoğraf ve Videoları Hacklendi

winter’s bone’daki performansıyla altın küre ve oscar’a aday olan 23 Yaşındaki genç ve güzel Amerikalı Oyuncu  Jennifer Lawrence için 31 Ağustos akşamı tam bir scandala dönüştü. Bir fotoğraf forum sitesinde paylaşılmaya başlanan resimler icloud.com ‘a paylaştığı resimleri hacker’lar tarafından ele geçirilen ve 4chan.org sitesinde yayınlanan ünlünün oldukça açık fotoğraf kız arkadaşları ve sevgilisi ile çektirdiği video ve fotoğrafları tüm internette şu anda yayınlanmakta.  Daha çok bilgi için ekşi sözlük konusuna TIKLA

jennifer_lawrence_2jennifer_lawrence_1enhanced-8786-1409522966-1enhanced-24590-1409518932-7

jennifer_lawrence

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et