Tüm Saç Renkleri

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier çok ünlü bir Fransız modacı olsada daha çok özel hayatında ki sansasyonel olayları, cinsel kimliği ile tanınır. Parfümleri o kadar etkilidir ki klasik bir çizgi taşımaktadır artık. 80’li yılların başında “modanın korkunç çocuğu” olarak adını fenomenleştiren modacı her zaman en çok konuşulanlar arasında dır. Sadece parfümleri ile değil kıyafetlerindeki çizgilerin asilliği de biz bayanları büyüler. Erkekler için makyaj malzemeleri üretten kaç moda markası tanıyorsunuz ? Jean Paul Gaultier  bu sorunun cevabı konunun içinde saklı.
jean paul gaultier 1
jean paul gaultier 2
jean paul gaultier 3
jean paul gaultier 4


jean paul gaultier 5
jean paul gaultier 6

jean paul gaultier 7
jean paul gaultier 8
jean paul gaultier 9
jean paul gaultier 10

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et