Tüm Saç Renkleri

İzmir’de Sadece Bayanlara Özel Masaj Terapi Hizmeti Başladı

Artık İzmir’de sadece bayanlara hizmet verilen ve sağlık alanında etkin bir şekilde masaj terapisi hizmeti sunan bir merkez açıldı. İzmir Etkinlik Merkezin’de Reiki, Yoga, Plates, dans kursları ile birlikte özel olarak hazırlanan masaj odasında sağlık ve rahatlamak için masaj terapisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İzmir Alsancakta kıbrıs şehitlerinin hemen bitişiğinde bulunan İzmir Etkinlik merkezinde Erkek ( Masör ) ve Bayan ( Masöz ) Masaj terapistlerinden dilediğinizden istediğiniz masaj terapi hizmetini satın alabilirsiniz. Aşağıda masaj türlerine yer verilmiştir.

i̇zmir'de sadece bayanlara özel masaj terapi hizmeti başladı 1

Yararlanılabilecek Masaj Hizmetleri

İsveç Masajı
Tetikleyici Nokta Terapisi
Sıcak Taş Masajı
AromaTerapi Masajı
Shiatsu masajı
Bacak ve Ayak Masajı

Neden Sadece Bayanlara Özel Masaj Hizmeti ?

Masaj denilince Türkiye’de genellikle erkeklerin gittiği masaj salonları aklımıza gelmekte. Bu masaj salonlarında ise genellikle erkeklere yönelik rahatlatıcı masaj uygulamaları yapılmaktadır. Bu masaj salonları, gerek kurumsal vizyonu gerekse yapısı ve içeriği ile kadınların serbest ve rahatça terapi alabileceği bir alandan oldukça uzaktadır.

İNDİRİM: İEM’den yeni tanışacakları her danışanlarının ilk seans ücretlerinde %70’e varan indirim haberini de sizlere aktarmak isterim.

Aşağıdaki masaj türlerinin ilk seans ücreti sadece 25 tl.

İsveç Masajı

Bacak ve Ayak Masajı

AromaTerapi Masajı

Tetikleyici Nokta Terapisi , Sıcak Taş Masajı , Shiatsu masajları ise %50’ye varan indirimler uygulanmaktadır.

Neden masaj yaptırmalısınız?

Vücudunuz zamanla ve hareket ettikçe kas ve sinir yapınızda çeşitli deformasyonlara uğramaktadır. Bu bozulmalar zamanla vücudunuzun çeşitli bölgelerinde kronik ve yarı kronik ağrılara dönüşür. Vücudunuzun estetik yapısındaki gerginliği almak, bozulan sinir noktalarındaki blokajları ortadan kaldırmak için masaj terapisi kullanabilirsiniz.

Masaj Terapisinin Etkileri Nelerdir?

Vücuttaki hantallığı giderir. Dolayısı ile kendinizi çok daha dinç hissedersiniz.

Kronik ya da geçici ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlar.

Rahatlamanızı sağlar, depresyonun ağır etkilerini hafifletir, kendinizi daha dinç ve hafif hissedersiniz.

Özellikle refleksoloji gibi bazı masaj sistemleri düzenli olarak yapıldığında vücudun tamamında sağlık, direnç ve sizlere zindelik katar.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et