Tüm Saç Renkleri

İzmir’de Buz Lazer Epilasyon Nerede Yaptırılır?

Lazer epilasyon İzmir ilinde çok sayıda yerde yaptırabilirsiniz fakat her güzellik merkezi veya kurumda aynı cihaz aynı kalite hizmet ve aynı performans bulmak mümkün değil. Bu yüzden lazer epilasyon uygulamasına başlamadan önce iyi araştırma yapmanız gerekmekte.

İzmir’de 100’ü aşkın yerde lazer epilasyon yapılmakta. Fakat performans ve iyi hizmet ölçümünde başarı elde etmiş, kendini kanıtlamış güzellik merkezi sayısı oldukça düşük kalıyor. Bu yüzden iyi bir araştırma yapmadan ve doğru yönde bilinçlenmeden önce hizmet almamanızı tavsiye ederiz.

i̇zmir'de buz lazer epilasyon nerede yaptırılır? 1

İzmir’de En İyi Lazer Epilasyon Hizmeti için..

Lazer epilasyona başlamadan önce hizmet alacağınız yer hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz bunu bilmeniz gerekir. Eğer hangi konulara dikkat edeceğinizi bilmiyorsanız birkaç önerimiz var.

Öncelikli olarak enfeksiyon kapmamanız için hijyenik bir mekan tercih etmeniz gerekiyor. Kullanılan cihazın farklı ülkelere ait sağlık bakanlığı tarafından değil de T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına dikkat edin.

Bir diğer konu ise tercih edilecek cihaz ve uygulama. Günümüzde en iyi lazer epilasyon diode olarak bilinmektedir. Sebebi ise doğrudan kıl kökünü hedef almaktadır. Diğer cihazlarda genellikle kıl kökü uyutulur ve bir süre sonra yeniden çıkma eğilimi gösterir.

Diode lazer epilasyon tercihinde bulunacak olanlar buz başlığa sahip lazer epilasyon tercihinde bulunabilir. Buz lazer epilasyon, cihazın uç kısmında bulunan buzlanma teknolojisi sayesinde konfor sunar. Acı hissi yaşatmadan uygulamanın yapılmasına olanak sağlar. Daha yeni bir teknoloji ve daha iyi performans sunması, son yıllarda revaçta olmasını sağlamıştır.

Buz lazer İzmir bölgesinde Derma FaMe Clinic’s Güzellik Merkezi’nde güvenle yaptırabilirsiniz. BSF Cosmo Tarafından üretilen Evalife 8 diode buz başlıklı lazer epilasyon cihazı kullanılmakta ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı olmasıyla fazlasıyla güven vermektedir. Ayrıca sadece kadınlara yönelik değil erkek lazer epilasyon uygulamalarında da fazlasıyla öne çıkmaktadır.

i̇zmir'de buz lazer epilasyon nerede yaptırılır? 2

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da uygulamayı gerçekleştiren ekibin tecrübeye sahip olup olmaması. Günümüzde çok sayıda estetisyen lazer epilasyon uygulaması yapabilmektedir. Fakat lazer epilasyon, deneyim ve bilgi gerektiren bir işlemdir. Bu yüzden konusunda uzmanlaşmış kadroya sahip mekan tercihi de oldukça önemlidir.

5 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et