Tüm Saç Renkleri

İzmir düğün Mekanları

i̇zmir düğün mekanları 1Son zamanların en çok tercih edilen konseptlerinden biri de kır düğünleri olmuştur. Çünkü bu tarz organizasyonlarda insanların doğa ile iç içe bir ortamda bulunması, daha eğlenceli anlara tanık edilmesine olanak sağlamaktadır. Uzun zamandır görüştüğünüz ve her geçen gün büyük bir tutku ile bağlandığınız sevgiliniz sizlere evlenme teklifi etti ve artık düğün için çalışmalara başlamanız gerekiyor. Aklınızda nasıl bir düğün istediğinize dair herhangi bir fikir yok ise mutlaka kır düğünü konseptlerini incelemenizi tavsiye ederiz. Özellikle de doğa meraklısı iseniz kır düğünleri sizler için en ideal seçeneklerden biri olacaktır. Kır düğünü İzmir ilinde planlanıyorsa daha fazla mekan alternatifiniz olacaktır. Çünkü bu ilde doğal alanların bir hayli fazla olması nedeniyle, sadece kır düğünleri için dizayn edilmiş alanların bulunduğu da görülmektedir.

İzmir’de Kır Düğünü

Kır düğünleri İzmir ilinin her bölgesinde en güzel şekilde gerçekleştirilebilecektir. Fakat düğün planlaması  yaparken mümkün olduğunca alanında deneyimli olan organizasyon firmaları ile anlaşma sağlanması ve buna göre düğün mekanının seçilmesi gerekmektedir. Çünkü ancak bu şekilde hayallerinizdeki düğünü tam manasıyla gerçekleştirme imkanı elde edeceksiniz. Düğün organizasyonları yapan şirketlerin fiyat politikaları incelendiğinde yüksek rakamlar ile karşı karşıya gelme durumu söz konusu olabilir. Böyle durumlarda da sadece tek bir firmaya bağımlı kalınmamalı, diğer şirketler ile de görüşmeler sağlanarak, daha uygun fiyatlar ile yardım almaya özen gösterilmelidir. Çünkü ancak bu şekilde genç çiftlerin ekonomilerini zorlamadan kusursuz bir düğün yapmaları sağlanabilmektedir. Akabinde ise düğün mekanları İzmir ilinin herhangi bir ilçesinde dahi olsa tüm seçeneklerin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir.

İzmir düğün salonları denildiği zaman akıllara genellikle yeşil alanların bol olduğu, genellikle beyaz temanın kullanıldığı, tertemiz bir doğa ortamında yapılan organizasyonlar gelmektedir. Öyle ki İzmir’in merkez ilçelerinden tutun da, tüm alanlarında bu tarz alanlar bulmak için birbirinden farklı alternatifler bulunmaktadır. Bu alternatifler arasından tercih yapmak ise tamamen genç çiftlerin seçimine bırakılmıştır. Fakat düğün organizasyonundan önce gerekli tasarımların uygulanması ve de planlamaların yapılması gerekmektedir.

Düğün salonu seçimi için, tavsiyeleri okuyun, mekanların ne kadar deneyime sahip olduğunu hizmet kalitesini kontrol edin. Yeterli personel, yeterli servis gibi bir çok kriteri göz önünde bulundurun.  Örnek vermek gerekir ise, kendi bünyesinde pastanede düğün pastası imal edip servis yapan bir salon, dışarıdan pasta tedarik ederek servis eden salonlardan her zaman daha iyidir. Aynı düğün organizasyonu esnasında kaç personel çalışacak, bu personelin şık ve geceye uygun kıyafetler ile servis vermesi gibi şıkları sorgulayın.

Düğün salonu seçimi düğün hazırlıkları içerisinde aslında en önemlisidir. Gelinliğiniz ve diğer hazırlıklar sizin için ne kadar önemli ise, konuklarınız için de , mekan kalitesi, konfor, ışıklandırma, ses sistemi, servis hizmetleri de oldukça önemlidir.  Bu yüzden organizasyonu doğru düğün mekanında seçmek bazen zor olabilir.

Tüm evlilik hazırlığı yapan çiftler için mutluluklar dileriz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et