Tüm Saç Renkleri

İvana Sert Saç Modelleri ve Renkleri

Küllü kumral üzerine doğal platin rengini uzun bir süredir kullanan Ivana Sert saçlarını salık bıraktığı zamanlarda saçlarını dalgalı bırakmayı tercih ediyor. Saçlarını toplamak istediğinde ise gergin bir at kuyruğu kullanıyor. Özellikle dışa doğru olan dalgaları kendisine inanılmaz güzel yakışıyor.

img_0165_20042774834eb27d93f2a68 i̇vana sert (2) i̇vana-sert-3 i̇vana-sert-24

ivana-sert-elbise-modelleri4 ıvana-sert-elbise-modelleri4
ivana-sert-elbise-modelleri51 i̇vana-sert-kıyafetleri-1 ivana-sert-resimleri-739r13 ivana-sert-resimleri-1050 ivana-sert-resimleri-1202 ivana-sert-resimleri-2481
?vana sert makyaj? ?vana sert koleksiyonu ?vana sert saç rengi ivana-sert-tasarimlari-6 ivana-sert-tasarimlari-8 ivana-sert-tasarimlari-15 69a_ad6e3 399_95bae

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et