Tüm Saç Renkleri

İstanbul Moda Haftası Erol Albayrak 2013 Koleksiyonu

Erol Albayrak  2010 Yılında Avrupa’da AB yılın tasarımcısı ödülü’nü alan dünya çapında tanınan çok başarılı bir tasarımcı. Bana göre İstanbul Fashion week ‘deki 2013 ekim ‘de sergilenen ve en iyi 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonu‘nu hazırlayan moda Tasarımcısı. Rönesans temalı özellikle elbise modelleri muhteşem.Erol Albayrak Bugün Ne Giysem programına çıktığında da hiç şaşırmadık bize göre Türkiye’nin genç kuşak en iyi moda tasarımcısı.

i̇stanbul moda haftası erol albayrak 2013 koleksiyonu 1

i̇stanbul moda haftası erol albayrak 2013 koleksiyonu 2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et