Tüm Saç Renkleri

İspanyol Paça Pantolon Modelleri ve Kombinleri ♥

Son Güncellemeler

Bildiğimiz üzere ispanyol paça pantolonlar geçmişten gelen pantolon modellerisir. İspanyol paça pantolonların paçaları bol ve uzun oluyor. Bu pantolonları yükses topuk ayakkabılarımızla giyerek boyumuzu uzatıyoruz. Bu pantolonları özellikle boyu kısa olan hanımlar tercih etmeli. Çünkü ayakkabı ne kadar yüksek olursa olsun pantolonun uzun paçasından dolayı görülmez. Ben bu pantolonların blazer ceketle kombinini çok seviyorum. Ama bir hırka ya da deri bir ceketle kombinlendiğinde de güzel duruyor.

İspanyolPaçaPantolonModelleri İspanyolPaçaPantolonModelleri (1) İspanyolPaçaPantolonModelleri (2) İspanyolPaçaPantolonModelleri (3)

İspanyolPaçaPantolonModelleri (4) İspanyolPaçaPantolonModelleri (5)
İspanyolPaçaPantolonModelleri (6) İspanyolPaçaPantolonModelleri (7) İspanyolPaçaPantolonModelleri (8) İspanyolPaçaPantolonModelleri (9) İspanyolPaçaPantolonModelleri (10) İspanyolPaçaPantolonModelleri (11)
İspanyolPaçaPantolonModelleri (12) İspanyolPaçaPantolonModelleri (13) İspanyolPaçaPantolonModelleri (14) İspanyolPaçaPantolonModelleri (15) İspanyolPaçaPantolonModelleri (16) İspanyolPaçaPantolonModelleri (17) İspanyolPaçaPantolonModelleri (18) İspanyolPaçaPantolonModelleri (19) İspanyolPaçaPantolonModelleri (20) İspanyolPaçaPantolonModelleri (21) İspanyolPaçaPantolonModelleri (22) İspanyolPaçaPantolonModelleri (23) İspanyolPaçaPantolonModelleri (24) İspanyolPaçaPantolonModelleri (25) İspanyolPaçaPantolonModelleri (26) İspanyolPaçaPantolonModelleri (27) İspanyolPaçaPantolonModelleri (28) İspanyolPaçaPantolonModelleri (29) İspanyolPaçaPantolonModelleri (30) İspanyolPaçaPantolonModelleri (31) İspanyolPaçaPantolonModelleri (32) İspanyolPaçaPantolonModelleri (33) İspanyolPaçaPantolonModelleri (34) İspanyolPaçaPantolonModelleri (35) İspanyolPaçaPantolonModelleri (36) İspanyolPaçaPantolonModelleri (37) İspanyolPaçaPantolonModelleri (38)

Yazar

Igball Gashi

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

3 yorum

melis karadağ  -  6 Şubat 2014 / 10:39

süperler

Cevapla
tatlikiz  -  10 Nisan 2014 / 17:52

açık kot rengi ispanyol paça ve ustune beyaz tısortum var tıse lacıvert kemerler var fakat hava ruzgarlı oldugu ıcın tısortla cımak sacma gelıyor ustune onerebılecegınız hırkalar var mı acıl cevap verırsenız sevınırım :))

Cevapla

hırka modellerimize bakabilirsiniz.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et