Tüm Saç Renkleri

Islak Saçları Esnetme Testi

Saçlarınız yırandı mı? Yandı mı?

Saçlarınızı kuaförde ya da evde saç açıcıları ile açtınız ve saçlarınızın yanıp yanmadığını, zarar görüp görmediğini mi merak ediyorsunuz? O zaman bu uygulama testi tam size göre. Saçlarınız ıslakken çektiğinizde saçlarınızın lastik gibi uzayıp uzamadığına bakarak Saçlarınızın sağlıklı olup olmadığını (yanıp yanmadığını) anlayabilirsiniz.

1- 10 tel kadar saçı ayrın ve ıslatın

2- Ayırdığınız tutamı iki elinizle tutun

3- Nazikçe saçı çekin

4- Sağlıklı saç %30 oranında esner ve yerine gelir. Sağlıksız saçta ise saç lastik gibi uzar ve yerine gelmez. Bu da saçınızın yandığı anlamına gelir.

islak-sac-esnetme-testi

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

merhaba ben de yıpranmış hatta yanmış saçlarımın tedavisinde keratin maskesini uyguladığımı söylemek isterim. Çünkü gerçekten onarıyorr. ben doa kozmetikten keratin maskesi olarak alıyorum.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et