Tüm Saç Renkleri

Işıltılı Çikolata Kahvesi Nasıl Elde Edilir? Resimli Anlatım

Daha önce pek çok konumuzda saçınıza ışıltı katabilmek için krepe balyaj yapmanız gerektiğini söylemiştik ancak şimdi farklı bir yöntemi sizlere anlatacağız.

-Saç boyalarını Karıştırma- ( Bu konuyu detaylı okumak için burata tıklayınız) 

iki kutu Naturigin 5.0 ve yarım tüp Naturigin 3.0 saç boyasını karıştırıyoruz. Saçlarınızın uçlarına 6 cm kadar gelinceye kadar sürüyoruz. Saç uçlarında eğer röfle ve saç açıcı kullanılmamışsa her zaman daha zor açıldığını belirtelim. Saç uçlarını bazı bölümlerini (daha açık ışıltı vermesi için 5.0) geri kalanları da 3.0 ile boyuyoruz. Ve Fotoğrafta gördüğümüz saç rengini yani Işıltılı çikolata kahvesini elde ediyoruz.

img_7183-1

 

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et