Tüm Saç Renkleri

İranlı Kız Fotoğrafları

Aslında bir haber sitesinde yer alan ve İranlı kızların Facebook fotoğrafları olarak lanse edilen bu resimleri yayınlamamızın nedeni bir siyasi yada ahlaksal bakış açısı değildir. Sadece Bakımlı Kadın’a irandan ‘da oldukça fazla ziyaretçi gelmekte birazda türk bayanların iranlı bayanların (biraz radikal’de olsalar) tarzlarını , yüz biçimi saç renklerini göstermek amacı ile açılan bir konudur.

Aslında İrandaki rejim nedeni ile İranlı çok az bayanın bu fotoğraflardaki gibi uç noktalarda rahat ve birazda abartılı makyaj yaptığını düşünüyoruz.  Emo tarzına yakın bu aşırı makyaj çokta güzel olmamış. Herşeyin sadesi ve doğallığına inanıyoruz.. Yorumlar almak isteriz.

 

iranli_kiz_1iranli_kiz_2iranli_kiz_3iranli_kiz_4

iranli_kiz_5iranli_kiz_6
iranli_kiz_7iranli_kiz_8iranli_kiz_9iranli_kiz_10iranli_kiz_11iranli_kiz_12
iranli_kiz_14iranli_kiz_15iranli_kiz_16iranli_kiz_17iranli_kiz_18iranli_kiz_19iranli_kiz_20iranli_kiz_21iranli_kiz_23iranli_kiz_24iranli_kiz_25iranli_kiz_26

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et