Tüm Saç Renkleri

İple kaş nasıl alınır videolu anlatım

Sevgili hanımlar, bildiğiniz üzere iple kaş almak cımbızla kaş almaktan çok daha pratik. Üstelik kaşları daha derinden aldığı için daha kalıcı çözüm sağlıyor. Gözle rahatlıkla göremediğimiz kıllar da iple birlikte alınıyor. Ancak maalesef çoğumuz iple kaş nasıl alınır, bilmiyoruz. Her daim kuaföre gitmeye imkanı olmayanlar için ya da kendi kaşlarını kendisi almak isteyen hanımlar için inanılmaz faydalı bir video paylaşımında bulunuyorum bu yazımda.

Dikkat etmeniz gereken ilk konu seçtiğiniz ip olmalı. Eğer kendi başınıza iple kaş almaya alışık değilseniz, öncelikle kaşın üst ve yan kısımlarında, kaş şekline çok yakınlaştırmadan deneyin. Böylece olası bir kazayı önlemiş olursunuz. 😉 Kaşları almadan önce alın bölgesindeki saçları da iyice toplayın ki arada saçlarınız da gitmesin. 🙂

http://youtu.be/uzBNzgtCoMI

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et