Tüm Saç Renkleri

İnternetten Parfüm Alınır mı?

i̇nternetten parfüm alınır mı? 1Şu anda piyasada ( İnternet alışveriş sitelerinde) O kadar çok sahte parfüm satışı yapan e-ticaret sitesi var ki mağdur olmamanız için bu yazıyı yazmak ve sizleri bilgilendirmek zorunluluğunu kendim de hissettim.

Peki internetten parfüm alırken nelere dikkat etmemiz gerekir.

  • Öncelikle parfüm satın alacağınız web sitesinin güvenirliliğini araştırmanız (1-2 dk incelemek yeterli) çok ama çok önemli.  Bunun için yapmanız gereken işlem çok basir.

Google.com  web sitesine parfüm’ü  satın almayı düşündüğünüz web sitesinin ismini ve yanına kullanıcı yorumları  yazmanız yeterli.

Baktınız kullanıcı yorumlarında zaten parfüm’ün sahteliği konusunda yorumlar var hemen o siteden uzaklaşın.

İkinci olarak bakmanız gereken husus  şu anda oldukça populer bir yöntemle satışı yapılan kutu hasarı nedeni ile kutusuz satılmakadır.  

vs söylemlerden uzak durunuz.  Sahtesinin piyasada sürekli yer aldığı bu parfümleri yıllardır piyasada olan güvenilir web sitelerinin İndirimli Günlerinde almaya özen gösteriniz.

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et