Tüm Saç Renkleri

İnternette Kahve ve Tarot Falı Baktırabileceğiniz Platformlar

İnternette Fal baktırırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur gerçek yorumcuların – Falcıların sizin falınıza bakıyor olması gerçeğidir. Şu anda pek çok cep telefonu uygulamasında Kahve falı ve Tarot falı yorumlaması vardır. Anca otomatik yazılar ekrana getiren bu yorumlara ne kadar itibar edebiliriz tartışılır. Gerçek yorumcuların profil sayfalarından ulaşabileceğiniz Falsepeti sitesini bu aşamada sizlere tavsiye derim.  Kullanıcıların yorumlarından referanslarına bakabilir online olarak gerçek yorumcularla sesli olarak iletişime geçebilirsiniz.

Kahve Falının Tarihçesi

Kahve falı kültürünün Dünya’da en yaygın olduğu ülke kuşkusuz Türkiye’dir. Kahve’nin Yavuz Sultan Selim zamanında Saray kültürüne girdiği ve Venedikli tacirler ile birlikte de Avrupa’ya aktarıldığı bilinmektedir. Sarayda kahveci başı diye bir görevlinin olduğu düşünüldüğünde geçmişte Türk kültüründe ne kadar yaygın olduğu sanırım daha iyi anlaşılabilir. Kahve Falının Türklere özgün olmasında ve gelişiminde Şaman kültürünün de önemli bir etkisi olduğu bilinir.

i̇nternette kahve ve tarot falı baktırabileceğiniz platformlar 1
Fotoğfar Kaynak: falsepeti.com

İnternetteki Kahve Falları Doğru Çıkar mı? Ne Kadar Etkili

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Gerçekten kahve falında öngörüsü yüksek bir falcı için gerek ses enerjisi gerek fiziksel enerji yadsınamaz bir şekilde önemlidir. Bu noktada falcının sizin hakkınızda geçmişe dair tespitleri ve geleceğe dair öngörülerini isabetli bir şekilde vermesinin en önemli yolu sizinle kurabileceği telepatik bağ ile mümkündür. Kahve sembolleri kesinlikle çok önemli veriler sunar ama tek başına %100 etki yaratmaz.

Bu nedenle İnternette kahve falı baktırmak istiyorsanız mutlaka sesli iletişime geçen Falcılardan randevu almanız gerektiğini vurgulamak istiyorum.

Kahve Falı için Falcı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Tabii ki kişinin aldığı referanslar çok önemlidir. İnternette online kahve falı hizmeti veren pek çok uygulama vardır. Hatta bazıları ücretiz kahve falı hizmeti verir. Özellikle ücretsiz kahve falı uygulamalarının tamamen daha önceden hazırlanmış fal yazılarının tamamen rastgele olarak kullanıcıya sunulduğu bir sistem olduğunu belirtelim. Bu tamamen falım sakızlarında yazılan fal yazıları ile aynı mantığı içermektedir. Bu uygulamaların ücretli olarak sunduğu hizmette bire bir falcı ile iletişim kurmuyorsanız yani çektiğiniz kahve falı fotoğrafına belirli bir süre sonra bir yazı geliyorsa bu bilin ki bu tamamen otomatik olarak yazılan yazılardan biri ve siz verdiğiniz para ile kandırılıyorsunuz.

UYARI:  Çekilen fotoğraflardaki simgeleri algılayabilecek ve bunu bir sisteme dökecek bir yapay zeka yoktur. Bu nedenle bu telefon uygulamalarına kesinlikle itibar etmemeniz gerektiğini düşünüyoruz.

i̇nternette kahve ve tarot falı baktırabileceğiniz platformlar 2

İnternette Nasıl Fal Baktırabilirsiniz

Ben size internette kahve falı baktırmanız için gerçek falcıların kullanıcı yorumlarına göre sıralandığı ve istediğiniz falcıyı seçebildiğiniz Fal Sepeti Web sitesini öneriyorum. Bu sitede tamamen gerçek kullanıcıların falcılar hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Referanslara göre oldukça fazla falcı sayısı olan bu platformdan istediğiniz falcı için ister sesli ister yazılı olarak kahve falı talebinde bulunabilirsiniz.

İnternette Tarot Falı

Kahve falından farklı olarak Tarot Falı binlerce yıldır simgelerin oluşturduğu anlamlar ile aktarılan bir öngörü sistemidir. Tarot destelerinin tarot falcısı ile oluşturduğu spiritüel enerjinin de çok önemli olduğu bu öngörü sistemi’nin ortaya çıkması ve tarihçesinin de oldukça tartışmalı olduğu bilinmektedir.

Tarot Falının Tarihçesi

Bazı net bir şekilde ispatlanamayan bu savlardan bazıları tarot’un Çinde çıktığını bazıları ise Mısırda ortaya çıktığını ve Mısırın öklid bilgilerini içerdiği görüşünü savunmaktadır. Yine bazılarına göre Memlük kartları ( 14. Yüzyılda Memlük devletinde ortaya çıktığı ) olarak bilinen ve Türkiye’den geçerek Avrupa’da yayıldığı da söylenen diğer savlardır.

Bu arada ilk tarot kartlarının Rönesans döneminde ( 1440’lı yıllarda ) İtalya’da görüldüğünü belirtelim.

O dönemde Tarottçi olarak bilinen ve soyular arasında oynanan bir kart oyunu olarak yayılmıştır. 19. Yüzyılda ünlü ökülist Eliphas Levi’nin tarot ile Kabala arasında bir bağlantı kurması ile birlikte bugün bilinen hali ile 78 kart mistisizm  ve gizemli bilgiler ile bağdaşlaştırılmıştır.

i̇nternette kahve ve tarot falı baktırabileceğiniz platformlar 3
Online Tarot Falı

Tarot Falına İnternetten Baktırma

Tarot kartları oldukça önemli öngörülerde bulunmak için yıllardır kullanılan bir araçtır. İnternette tamamen ücretsiz olarak tarot falı bakabileceğiniz pek çok uygulama ve web sitesi bulabilirsiniz. Bu sistemler çıkan kartların sembollerini otomatik olarak yazmaktadır. 

Tarot falında önemli olan Tarot falını okuyan kişinin sezgileri ve kartı yorumlayış biçimdir. Bu nedenle tarot falı bakarken bunun gerçek ve referanslara sahip bir tarot kart okuyucusundan olması gerektiğini düşünenlerdenim.

Tarot Falı baktırmak için gerçek Tarot kartı okuyucularından referanslarını takip ederek sizin için faydalı olan bir yorumcu bulabilirsiniz  bunun için Falsepeti web sitesinde Tarot kartı yorucularının profillerini de görebileceğiniz uygulamaya gidebilir online olarak tarot falı baktırabilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et