Tüm Saç Renkleri

Instagram takip etmeyenleri tespit et ve silme aracı 2019

İnstagram’da takipçi sayısını arttırmak için en çok kullanılan yöntem takibe Takip’tir, instagram takip etmeyenler aracını kullanarak takibe takip ettiğiniz takipçilerinizi kontrol edebilirsiniz. Çoğu kullanıcı takip ettikten belli bir süre sonra, takibi kaldırır( Unfollow ) böylece siz farketmeden onu takip edersiniz ancak kendisi artık sizi takip etmemektedir. Bu hep takipçi sayınızı düşürür hem de bir nevi anlaşmanın bozulması anlamını taşır. Bu nedenle otomatik olarak intstagram’da takip etmeyenleri tespit eden ve silen bir aracı kullanmanız oldukça önemlidir.

instagram takip etmeyenleri tespit et ve silme aracı 2019 1

Bu araç sayesinde;

Kendi arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınızın sizi takip listesinden çıkarıp çıkarmadığını öğrenebilirsiniz.
Takipçi kasmak için takibe takip yapıyorsanız yine sizi takip listesinden kaldıranların kimler olduğunu görebilirsiniz
Ayrıca bu araç sizi takip listesinden kaldıranları otomatik olarak tespit edir ve siler. Yani artık siz de onu takip etmezsiniz.

Zararlı mı?

Sadece kullanıcı adı yazdığınız ve her hangi bir şifre paylaşmadığınız için tamamen zararsızdır.
Zaten her hangi bir şifre talep eden hiç bir programı kullanmanızı kesinlikle önermiyorum.

Ücretli midir?

Takipçi sayınız 7.000’den az ise her hangi bir ücreti yoktur. Buradan elde edebilirsiniz.
https://www.instatakipci.com/instagram-takip-etmeyenler

Sorgulama sınırı var mı?

Araçta sizin bot olmadığınızı tespit etmek için cache sistemi vardır. Bunun dışında bir istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar takipçilerinizin takip edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

İnstagram’da Fenomen olmak Artı bir Gelir Kapısı Olabilir

İnstagram dünya’nın en aktif kullanıcılı sosyal medya platformu. Dünya’da 1 milyardan fazla Türkiye’de ise 37 milyon kullanıcısı var. Youtube’de nasıl video yayınlayanlar reklam geliri elde ediyorsa kendi instagram sayfanızda belli bir takipçi sayısına geldikten sonra siz de sayfanıza reklam yaparak para kazanabilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.
Bu nedenle takipçi sayısını arttırmak her geçen gün daha da önemli hale gelmiştir.

Nasıl Fenomen Olabilirsiniz?

Tanınmış kişiler çok hızlı bir şekilde takipçi sayısını arttırırlar. Ancak tanınmış birisi değilseniz işe önce takipçi sayınızı arttırmakla başlamalısınız.

Kadınlar için takipçi sayısını arttırma yolları;

-Her gün giydiğiniz kombinleri instagramda paylaşmak uzun vadede kesinlikle sizi fenomen yapabilir

-Yaptığınız yemek – kek – pasta gibi lezzetli şeyleri paylaşmak ve tarifini vermek.

-Bebekler her zaman Annelerin Fenomen olmasını sağlayabilir. Sırf çocuğunun tatlı kısa videolarını paylaşıp 100k takipçiye ulaşan çok sayıda kadın bulabilirsiniz.

-İlginç bir karakter yaratın. Şayet tiyatro yeteneğiniz varsa ilginç tiplemeler yaratıp programlar sayesinde de sesininizi daha komik hale getirip milyonlarca takipçi kitlesine ulaşabilirsiniz.

-Çok paranız varsa mutlaka gezdiğiniz her yerin fotoğrafını çekin. Doğa fotoğrafları çok fazla beğeni alır. -Alışveriş delisiyseniz aldığınız her ürünü fiyatları ile paylaşın

-Makyaj bağımlısı iseniz yine yaptığınız her makyajı paylaşarak hatırı sayılır takipçi elde edebilirsiniz. Sonrasında sponsor bulabilir ve tüm makyaj malzemelerinizi bedavadan elde edebilirsiniz. Hatta para bile kazanabilirsiniz.

Ama öncelikli olarak 5-10 bin takipçi hesabınızda olmalı. Unutmayın; Takipçi sayısı takipçiyi çeker.. Bu nedenle ne kadar fazla takipçiniz var sa o kadar çok yeni takipçi sayınız hızla artacaktır. Bunun için de intstagram’da takip etmeyenleri tespit eden ve silen bu aracı kullanmayı unutmayın.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et