Tüm Saç Renkleri

İnce Bantlı Ayakkabı Modelleri ♥

2013 Yılına damgasını vuran ayakkabı modelleri kesinlikle ince bantlı olan ayakkabı modelleridir. Kadınların ayağını çok zarif gösteren bir ayakkabı modeli. Ayrıca tasarımcıların bu yıl defilelerinde en fazla kullandıkları ayakkabılar. Şimdi görsellere bir göz atın bence… 🙂

incebantlıayakkabımodelleriincebantlıayakkabımodelleri (1)incebantlıayakkabımodelleri (2)incebantlıayakkabımodelleri (3)

incebantlıayakkabımodelleri (4)incebantlıayakkabımodelleri (5)
incebantlıayakkabımodelleri (6)incebantlıayakkabımodelleri (7)incebantlıayakkabımodelleri (8)incebantlıayakkabımodelleri (9)incebantlıayakkabımodelleri (10)incebantlıayakkabımodelleri (11)
incebantlıayakkabımodelleri (12)incebantlıayakkabımodelleri (13)incebantlıayakkabımodelleri (14)incebantlıayakkabımodelleri (15)incebantlıayakkabımodelleri (16)incebantlıayakkabımodelleri (17)incebantlıayakkabımodelleri (18)incebantlıayakkabımodelleri (19)incebantlıayakkabımodelleri (20)incebantlıayakkabımodelleri (21)incebantlıayakkabımodelleri (22)incebantlıayakkabımodelleri (23)
incebantlıayakkabımodelleri (24)

incebantlıayakkabımodelleri (25)

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

2 yorum

Ince bantli ayakkabilarinizi cok begendim.Size nasil uladabilirim.Telefon ve adres verirseniz sevinirim

Cevapla

Telefon ve adres

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et