Tüm Saç Renkleri

İlkokul Kızlar için Okul Çantası Modelleri

Okullar açılıyor. Küçük kızlarımız için özellikle ilk okul – orta öğretim çağındaki 7-16 yaş arasındaki genç kız çocukları için  en son çıkan ve en güzel okul sırt çanta modellerini derledim. Bu çantalar çok renkli, çok güzel detaylara sahip, çok tatlı. Bazılarında renkli çıkartmalar, bazılarında masal kahramanları, bazılarında dantel detaylar var. Mutlaka seveceğiniz ve satın almak isteyeceğiniz bir çanta modelini bulabilirsiniz.sirt_cantasi-75 sirt_cantasi-77 sirt_cantasi-69 sirt_cantasi-67

sirt_cantasi-59 sirt_cantasi-47
sirt_cantasi-39 sirt_cantasi-36 sirt_cantasi-13 sirt_cantasi-4 sirt_cantasi-6 sirt_cantasi-8
sirt_cantasi-7 sirt_cantasi-3 sirt_cantasi-2 sirt_cantasi-51

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et