Tüm Saç Renkleri

İlişkiniz Bitmesin İstiyorsanız Bilmeniz Gerekenler

i̇lişkiniz bitmesin i̇stiyorsanız bilmeniz gerekenler 1Kızlar için bazen erkekleri memnun etmek zordur.Çoğu zaman çabuk sıkılırlar ya da onları bunaltmayan sıkmayan arayışlar içine girerler.Sevdiğiniz erkeğin sizden sıkılmamasını ve asla sizi terketmemesini istiyorsanız yapmanız gerekenler aslında çok basit.Asla üzerinde bir baskı oluşturmaya çalışmayın,kıskançlık krizlerinizle bunaltmayın ve sizinle aynı duygusallıkta ve kişilikte olduğunu sanmayın.Kızlar erkeklere göre daha duygusal ve düşüncelidir.Erkekler çok sevse bile bazen duygularını gösteremez ya da yapması gerekenleri unutabilir.Anlayışlı ve sabırlı olmak size her zaman yarar sağlar.Aslında tek yapmanız gereken şey onun yaptığının aynısını yapmak ya da yapıyormuş gibi yapmak.Mesaj atmıyormu sizde atmayın kısa mesajlar mı atıyor sizde öyle yapabilirsiniz.Arkadaş ortamına çokmu düşkün sizde arkadaşlarınıza zaman ayırın ve onun dışında da bir hayatınızın olduğunu ve mutlu olduğunuzu ona gösterin.Onu sıkmazsanız ve ona her zaman bakımlı,güzel ve çekici görünürseniz sizi asla bırakmayacaktır.Onu bunaltmayın ve anlayışlı olun bazı istisnalar dışında (elbetteki aldatma affedilemez)

Erkeklere asla atmamanız gereken mesajlar;

-Sana uzun bir mesaj yazdım cevabın bu mu?

-Eski mesajlara bakıyorum da, ben sana daha fazla mesaj göndermişim

-Seni aradım, telefonun meşguldü?

-Hep ben sana romantik mesajlar gönderiyorum, neden sen de yazmıyorsun? İçinden mi gelmiyor

-“Ben sabah okula geldim. Ders boş olunca arkadaşlarla kahve içtik. Alışverişe çıkacağız. Son derse girmek de istemiyorum. Sen neler yapıyorsun?”

             

”İyiyim hayatım çalışıyorum.”              “Bu kadar mı?

-“Yolladığın mesajda hiç ifade kullanmamıştın. Bir şey mi oldu, bana mı kızdın? Yoksa canın mı sıkkın?

**Bu mesajlardan sonra emin olun daha da sıkılacaktır..

 

 

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et