Tüm Saç Renkleri

İlanı Aşk Sözleri

8248996-Aşk İlanı sözleri çok hassas bir konu şimdi ilanı aşk ediyorum diye kağıda bunları yazıp yada faceden veya cep telefonundan sevdiğiniz kişiye (güzel bir kız yada yakışıklı bir erkek ) Bu sözleri söylemeniz ne kadar etkileyici olacaktır tartışılır.

Çünkü neredeyse hiç tanımadığınız birisine bu sözleri yazmanız karşıdaki kişi tarafından itici algılanır. O nedenle öncelikle bir iki laf edin fazla abartmayın hoşlandığınızı belli edin ama iltifatlar, aşk sözcükleri ilk aşamada asla ama asla söylemeyin. aradan 1 hafta geçtikten sonra ise bu aşk ilanı sözlerini söylemeniz ise vurucu etki yapabilir. İşte sizlere en etkileyici AŞK SÖZCÜKLERİ,

Bir tutum sevgin, bir ömür yeter , sen olduğunda sonsuzluk benim için bir kader.

Aşk benim için anlamsız bir kelimeydi sen yüzüme güldüğünde her şeyin bir tek anlamı kaldı “aşk”.

Beni seviyor musun diye sorduğunda sessiz kalırsam anla ki sensizlik sonsuzluktur.

Seni tanımadan önce anlamsız olan her şey seni tanıdıktan sonra benim anlamım oldu.

Aşkım dediğim zaman seni bulduğum andı, aşka inandığım zaman seni sevdiğim an oldu.

Her şey yalan olsa bile sen gerçek olacaksın, her kelime anlamsız olduğunda anlamlı olan bir tek senin adın olacak.

 

UNUTMADAN 

Bu yazıları başka hiç bir yerde bulamazsınız, tamamen orjinaldir ve kendi yazarlarımız tarafından kaleme alınmıştır. İlk defa sizler için yayınlıyoruz. Daha fazla aşk cümleleri kelimeleri isterseniz yorum kısmında istekte bulunmanız yeterli olacaktır sevgiler.

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et