Tüm Saç Renkleri

İKİZLER Burcu Kadını Saç Modelleri

İkizler kadını hareketin temsilcisi Merkür’ün ve yeni arayışların sembolü Kuzey Ay Düğümü’nün etkisi altındadır. Hareketli, katlı ve bakıma çok ihtiyaç duymayan kesimler bu karaktere oldukça uygun düşer. Öte yandan bir çok İkizler çok ince telli saçlara sahiptir. Bu yüzden hacimli gösteren stiller ve bir şeyi olduğundan daha çok gösteren dore tonları ve röfle de kullanılabilir. İkizler kadını Nicole Kidman

KAYNAK : http://www.astroturkiye.com

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et