Tüm Saç Renkleri

İçi Yünlü Bot Modelleri

Buz gibi karlı veya buzlu bir kış gününde kim istemez sokaklarda gezerken ayaklarının kışa inat sıcacık olmasını.  Özellikle olduğu yerde duran veya hep dışarıda çalışmak sorunda olanlar bu konuda oldukça hassastır. Elbette buna birde birtakım hastalıklar eklenince içi yünlü ayakkabı arayışı gecikmeden gelir. Size yardımcı olacağını düşündüğüm birkaç ayakkabı modelini galerimize ekliyorum. İçi kürklü ve yünlü bu botlar gayet güzel ve sıcak görünüyor.

 

ici-yunlu-bot-modelleri ici-yunlu-bot-modelleri1 ici-yunlu-bot-modelleri2 ici-yunlu-bot-modelleri3

ici-yunlu-bot-modelleri4 ici-yunlu-bot-modelleri5
ici-yunlu-bot-modelleri6 ici-yunlu-bot-modelleri7 ici-yunlu-bot-modelleri8 ici-yunlu-bot-modelleri9 ici-yunlu-bot-modelleri10 ici-yunlu-bot-modelleri11
ici-yunlu-bot-modelleri12 ici-yunlu-bot-modelleri13

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et