Tüm Saç Renkleri

İburamin Zero Nerelerde Kullanılır, Faydaları Nelerdir, Muadilleri Hangileridir

Son Güncellemeler

Bugün çok yararlı bir şurup hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Özellikle bebekleri ve çocukları olanlar bu ürünün adını öğrensin ve evinde bulundursun çünkü her zaman ihtiyacınız olacak. Bugünkü konumuz iburamin zero isimli ilaç hakkında olacaktır. İburamin zero şurup öksürük,grip, soğuk algınlığı,burun akıntısı gibi sorunların üstesinden gelen süper bir ilaçtır. Şurup formundan dolayı bebekler ve çocuklar için üretilmiştir ama yetişkinlerde kullanabilmektedir. Berko İlaç ve Kimya Sanayi’nin ürünüdür. Yaz kış fark etmeden ihtiyaç anında kullanabilirsiniz. Hızlı etkisi ve kesin sonuç vermesinden dolayı da çocuklu annelerin bir numarasıdır. Bu konu hakkında tüm sorunların cevaplarını www.kizlaramoda.com adlı siteden bulabilirsiniz, bu adresi tıklayıp tüm kafanıza takılanları öğrenebilirsiniz.

İburamin Zero Şurup Nasıl Bir İlaçtır?

İburamin zero nedir sorusunun cevabını net bir şekilde verelim. Kendi özgü 100 ml’lik şişelerde ağrı kesici, üst solunum yolları, ateş düşürücü,sinüzit,soğuk algınlığı gibi sorunlarda kullanılan bir şuruptur. Rengi ve tadından dolayı çocuklarda hemen içmektedir bu da annelerin işini kolaylaştırmaktadır. Pembe beyaz renkli kabı ile eczanelerde satılmaktadır. Doktora reçete ettirdikten sonra alınan bir üründür, devlet tarafından da bedeli karşılanmaktadır. Etken maddesi ibuprofen ve klorferinamin maleat isimli iki yapıdır. Etken maddelere de baktığımızda son derece etkili ve güvenli bir içeriği olduğunu söyleyebiliriz.

Bu Şurup Hangi Hastalıklarda Kullanılır?

Hangi hastalıklar bunun tam listesini verelim, bu hastalıklarda kullanabilirsiniz. Doğru noktalarda kullanmak her zaman daha iyi etki anlamına gelecektir.

  • Grip hastalığının tedavisinde kullanılır.
  • Nezlenin olması durumunda tercih edilir.
  • Boğazdaki bademcik şişmesinde kullanılır.
  • Soğuk algınlığının iyileştirilmesinde kullanılır.
  • Ateş düşürücü olarak yüksek ateşin düşmesinde kullanılır.
  • Vücutta oluşan ağrıların giderilmesinde kullanılır.
  • Sinüzit sorusunun tedavisinde kullanılır.
  • Burun tıkanlığı, burun akıntısı ve burun kaşıntısı durumda kullanılır.
  • Kulak,burun ve boğazda iltihabı söktürmek için tercih edilir.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

İburamin zero kullanımı doğru bir şekilde yapılmalıdır, doğru şekilde yapılmadığında istediğiniz sonuçları alamazsınız.

-Oral(ağız) yolla kullanılan bir ilaçtır, kendine özgü kaşığı ile içilir.

-Kullanımı sırasında aç tok fark etmeden kullanabilirsiniz. Yalnız tok karnına kullanmanız tavsiye edilir.

-Bebeklerde ve çocuklarda kullanılabilir, yalnız 6 aydan ufak bebeklerde daha dikkatli olunmalı ve az miktarda kullanılmalıdır.

-Kullanım miktarı kiloya göre belirlenmiştir. Kilosu otuz kilodan az olan bebek ve çocuklarda günlük maksimum 5 ölçek kullanılmalıdır. Kilosu otuz kilodan fazla olanlarda ise günlük 8 ölçeğe kadar kullanılabilir.

-Belirli aralıklar ilacı kullanın ortalama 4-6 saat aralıklar idealdir.

Yan Etkileri Nelerdir?

-Uyuklama durumunun ortaya çıkması

-Hafif durağanlık oluşturması

-Deri döküntüsü meydana gelmesi

-Ciltte hafif hassasiyet

-Ağız içinde kuruluk

-Sindirim sisteminde zaman zaman ishal

-İdrarın azalması

Fiyat Bilgisi

İburamin zero fiyat 9.45 TL’den tüm eczanelerde satışa sunuluyor. Reçeteli olarak aldığınızda Sgk tarafından bedeli ödenmektedir. Son kullanma tarihi yaklaşmış olan ilaçları kesinlikle almayın ayrıca ağzı açılmış şişeleri de kesinlikle geri iade edin. Kullanım sırasında da ağzını açık bırakmayın ve iyice kapatın.

Muadilleri(Eşdeğerleri) Nedir?

Muadil ilaçları aşağı yukarı aynı sonuçlar verir. Çeşitli nedenlerden dolayı bu şurubu bulamazsanız aşağıda size saydıklarımızı da kullanabilirsiniz. Kişiden kişiye sonuçlar değişebilmektedir bunu es geçmeyin.

-Calpol şurup

-Nurofen plus

-Fenidin şurup

-Broksin şurup

-A-Ferin plus pediatrik şurup

-Coldaway şurup

-Dolven cold tablet

Kaynak: https://kizlaramoda.com/iburamin-zero-nicin-kullanilir-fiyati-nedir-kullananlarin-yorumlari/

Yazar

Maya

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et