Tüm Saç Renkleri

Hussein Chalayan

Kıbrıslı Hüseyin Çağlayan İngilterede üst üste yılın modacısı seçilmiş yaptığı özel tasarımlar ile günlerce konuşulan , tasarımlarının moda dünyasında hayranlıkla takip edildiği, maksimalizm tarzında süsleme sanatının üst düzeyde olduğu elbiseler ile özel geceler için tasarladığı elbiseler büyük yankı uyandıran Husssein Chalayan Venedik bienalin^de Türkiyeyi Temsil eden ( Bazen tek başına)Türk sanatçısı olarak da bilinir. Deneysel tasarımlarını tarzına yakın dünya starları giymektedir. En son örneklerden biri Sanırım Lady Gaga.
20090323_gaga_560x375
hussein chalayan 1
hussein chalayan 2
hussein chalayan 3


hussein chalayan 4
hussein chalayan 5

hussein chalayan 6
hussein chalayan 7
hussein chalayan 8
hussein chalayan 9
hussein chalayan 10

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et