Tüm Saç Renkleri

Hürrem Kızılı Saç Rengini Nasıl Elde Ederiz?

Bayanların sıklıkla tercih etiği fakat bir türlü tutturamadıkları renklerden biri de Hürrem kızılı. Sizlere Hürrem kızılını nasıl elde edebilirsiniz bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız.

İlk öncelikle karamel olarak bilinen bilinen fakat kuaförlerin kumral bakır dore olarak adlandırılan hürrem kızılını elde etmek için boyanın içindeki oksidan miktarının %30 olmalıdır. Çünkü daha parlak ve canlı bir renge ulaşmanızı sağlayacaktır. Koyu bir saç tonuna sahip iseniz ilk önce saçınızı açıcılar yardımıyla saçmanız gerekir ki rengi tutturabilesiniz. Daha önceden hiç boya yok ise saçınızda bu sizin için daha avantajlı olur istediğiniz tona kolayca ulaşabilirsiniz.

Saç diplerinden başlayarak 2-3 parmak kalınlığında saçımızın diplerine ayırarak güzelce uyguluyoruz.Bu işlem bittikten sonra da bir 10 dk sonra saç uçlarına doğru giderek iyice boyayı yediriyoruz .Bu uygulamayı yaparken tarak yardımı ile tüm saçınıza uygulamaya dikkat edin.Boyama işlemi bu şekilde tamamlayıp bekleme süresini de doldurunca saçlarınızı yıkayabilirsiniz.İşte tam da istediğiniz hürrem kızılını elde etmiş olacaksınız.

hurrem-sultan-olume-gidiyor--3349601

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et