Tüm Saç Renkleri

Hürrem Hamam Otu Yağı Kullanıcı Yorumları

2Bayanların hayatları boyunca ciltlerinde en çok uğraştığı ve zahmetli olan şey tüylerinden kurtulmaya çalışmalarıdır. Tüylerimden nasıl kurtulacağım mı diyorsanız? Uzmanların ve daha bir çok kullanıcının tavsiye ettiği Hürrem Hamam Otu Yağı olmalı kesinlikle.

 ne işe yarar?

Cilde hiç bir yan etki ve zarar vermeden tüylerinizden sizi kurtarmaya, pürüzsüz ve cap canlı yeni bir cildiniz olmasın alanak sağlamakta.Hem doğal hem bitkisel olmasından dolayı diğer tüy alma yöntemleri gibi (ağda ve epilasyon gibi) acılı ve ağrılı tüy almanızı engeller. Tüy ve kıllarınızın kökten yok olmasını sizler de istemez misiniz?

Bu ürünü nereden temin edebiliriz.Bizim tavsiyemiz  her ne kadar iyi yorumları olsa dahi eczane ve cilt uzmanlarına (dermatolog)  danışmadan  kesinlikle herhangi bir bitkisel yağı kullanmamalısınız. Her insanın cildi farklı olduğu için bir diğerine iyi gelirken siz de yan etki oluşturma ihtimali de yüksek.

Hürrem Hamam Otu Yağı Nasıl kullanılır?

İlk önce tüy olan  kısmı jilet veya ağda ile temizleyiniz (tıraşlayınız). Daha sonra Hürrem Hamam Otu Yağı’nı  temizlediğiniz cildimize sürünüz ve 5-10 dakika bekleyiniz.Bu uygulamayı 4-5 gece tekrarlamalısınız. Sonrasın da tüyleriniz tekrar çıkmaya başlayınca kadar bekleyin ve çıktıktan sonra aynı uygulamayı tekrar edin. Ki göreceksiniz ki bu uygulamaya devam ettikçe tüyleriniz dökülmeye ve daha sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.

Hürrem Hamam Otu Yağı kullananların yaptığı yorumlar:

Ekşi sözlük Yorumları : Tıkla
Kadınlar Klübü yorumları: Tıkla 

Basında Yorumlar :  Milliyet:  Ağda ve Epilasyon Tarihe Karışıyor.. Hamam Otunu Duydunuz Mu?

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et