Tüm Saç Renkleri

En Hızlı Oje Kurutma Yöntemi!

oje Ojelerinizin uzun kuruma süresinden ve kururken oraya buraya yapışıp bozulmasından şikayetçi misiniz? Bunun için sizlere harika ve inanılmaz basit bir yöntem açıklamak istiyorum. Oje kurutma makinelerine ve hızlı kurutmayı vadeden tırnak cilalarına boşuna para vermenize hiç gerek yok! Tek yapmanız gereken ufak bir kaba soğuk su doldurup ojelerinizi de sürdükten sonra 35-45 saniye kadar tırnaklarınızı soğuk suda bekletip çıkarmak. Ojenizin bir anda kurumaya başladığını göreceksiniz 🙂

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Nursu, özellikle abiye elbiseler ve parti elbiselerini sürekli takip etmeyi seviyor. Türkiye'deki ve dünyadaki tüm moda markalarının koleksiyonlarını takip ederken güncel modelleri de bizimle paylaşıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et