Tüm Saç Renkleri

Hint Kınası Desenleri

Hint kınası deseneleri son yıllarda farklı renklerde özellikle simli parlak gümüş ve altın renginde yapılıyor. Gerçi bu farklı bir tarz ama biz yine de vermek istedik. Hint kınaları genellikle kına gecelerinde yapılıyor yada yaz aylarında ellerinize ve ayaklarınıza yapabilirsiniz. Farklı pek çok desen ve motif seçtim.
tatto-34 tatto-26 tatto-18 tatto-13

tatto-9 tatto-7
tatto-2hint-kinasi-dovme-15 hint-kinasi-dovme-14 hint-kinasi-dovme-13 hint-kinasi-dovme-12 hint-kinasi-dovme-11
hint-kinasi-dovme-10 hint-kinasi-dovme-9 hint-kinasi-dovme-8 hint-kinasi-dovme-6 hint-kinasi-dovme-5 hint-kinasi-dovme-1 hint-kinasi-dovme- hint-kinasi-dovme-2 hint-kinasi-dovme-3

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et