implant
Tüm Saç Renkleri

Herve Leger 2014 Strapless Elbise Modelleri

bandage dress Akımınınyaratıcısı olan Herve Leger Vücudu saran ama içerisinde son derece rahat hissedeceğiniz kendine özgü tarzı olan, genellikle sade olmakla birlikte  çok alımlı görünebileceğiniz elbiseler yaratan Herve Leger tasarımlarını özellikle  hollywood bayanlarının galalarında görmek mümkün. Malesef elbiselerinin fiyatları 1.000 dolardan başlar. Bu elbiselerin tamamını buradan satın alabilir yada inceleyebilirsiniz.

strapless_2014_herve_leger_1 strapless_2014_herve_leger_2 strapless_2014_herve_leger_3 strapless_2014_herve_leger_4

strapless_2014_herve_leger_5 strapless_2014_herve_leger_6

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et