Tüm Saç Renkleri

Helmut Lang

Avusturya Viyana doğumlu moda tasarımcısı Helmut Lang ‘ın kendi adını taşıyan moda markası tüm dünyada saygı ile anılan son derece kaliteli tasarımları ile adından sıkça söz ettiren ve hatırı sayılır derecede dünya çapında sadık müşteri ve hayran kitelesi barındıran bununla birlikte fiyatlarıda son derece pahalı kıyafetler satan moda markası. Ne yazık ki Türkiye de ürünlerini bulamamaktayız. Ancak vereceğim resmi internet sitesinden sipariş verebilirsiniz. Helmut Lang
helmut lang  1
helmut lang  2
helmut lang  3
helmut lang  4


helmut lang  5
helmut lang  6

helmut lang  7
helmut lang  8
helmut lang  9
helmut lang  10

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et