Tüm Saç Renkleri

Heidi Klum ayakkabı tercihleri

İkizler burcu olan 40 yaşındaki güzel oyuncu Heidi Klum, model olarakta çalışmaktadır. Heidi’nin modellik kariyeri Victoria’s Secret ile başladı. Modellik alanındaki başarısı oyunculuk konusunda da devam etti. 40 yaşında olmasına rağmen güzelliğinden birşey kaybetmeyen ünlü yıldız bazı firmaların reklam yüzü olarak hala modelliğe devam etmektedir.

Erkeklerin rüyasına giren bu çekici bayanın ayakkabı tercihlerine bir göz atmaya ne dersiniz? Heidi Klum hangi tarz ayakkabıları tercih ediyor? Heidi Klum hangi elbiseye hangi ayakkabıyı giyiyor? Hepsi bu yazıda..

heidi-klum-ayakkabi01 heidi-klum-ayakkabi02 heidi-klum-ayakkabi03 heidi-klum-ayakkabi04

heidi-klum-ayakkabi05 heidi-klum-ayakkabi06
heidi-klum-ayakkabi07 heidi-klum-ayakkabi08 heidi-klum-ayakkabi09 heidi-klum-ayakkabi11 heidi-klum-ayakkabi21 heidi-klum-ayakkabi31

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et