Tüm Saç Renkleri

Hayden Panettiere: Saç Rengi Makyaj ve Stili

Dünyada Minyon ( Sadece 1.53 boyunda ) ve Sarışun güzel dediğimizde aklımıza ilk gelen isim sanıyorum ki Hayden Panettiere olacaktır. Resmi instagram hesabı olmayan Hayden Panettiere’in bu konuda saç rengi , saç modelleri , makyajı, giyim stilleri ve giydiği abiye elbiseler ile birlikte sizlere aktaracağım.

Son derece kısa boylu olmasına karşın Dünya’nın en güzel en popüler sarışın güzelleri arasında yer almaktadır ki güzelliğini bence minyon bir fiziğe sahip olması da etkileyen bir unsur.

Aşağıdaki fotoğrafta tamamen doğal saç rengi olan koyu sarı saç rengini görmektesiniz. Uçları ise öncesinde dore saçrenginden açılmıştır.

hayden panettiere: saç rengi makyaj ve stili 1

Hayden’nin doğal saç rengi ( Koyu sarı ) Aşağıdaki saç rengi ise Koyu Sarı 8 ile Bal Köpüğü Karışımı Loreal’in bu tonlarda saç rengi bulunmakta. Hayden’in dore tonlarında çok güzel bir saç rengi var ve kaşlarıyla ten rengi ile o kadar uyumlu ki bebeklikten bu yana dünyanın en güzel ve en popüler kadınlarından birisi olmasını biraz da saçlarına bağlı.

hayden panettiere saç rengi
loreal bal köpüğü saç boyası

Gözleri’de bal renginde olan Heyden’nin zaman zaman ela şeklide açık lacivert olduğunu da görüyoruz. Yani ışığa göre renk değiştiren bir gözleri var ki gerçekten muhteşem.

hayden panettiere: saç rengi makyaj ve stili 2
Hayden Panettiere’nin verdiği pozlarda gerçekten ilginç

Henüz 11 aylıkken reklam yüzü olan Hayden Panettiere reklam filmlerinde Dünyanın en önemli yıldılarından birisidir. Nashville, Heroes, Unutulmaz Titanlar, Hep seni Düşünüyorum, Buz prensi, Gençlik Ateşi gibi Televizyon dizileri ve filmlerde de oynayan Hayden Panettiere gençler için 29 yaşına gelmesine rağmen bir fenomendir. 1989 Doğumlu olduğunu da hatırlatalım.

hayden panettiere: saç rengi makyaj ve stili 3

Saç Kesimi ve Modelleri

Cilt Alt tonu notr olan Heyden’in ten rengi ise beyaz. Son derece güzel bir ten rengine ve kusursuz bir cilde sahip olan Heyden genellikle bu muhteşem saçlarını göğüslerinin altına kadar inen uzunlukta kestirmeyi tercih ediyor.

hayden panettiere: saç rengi makyaj ve stili 4
hayden panettiere: saç rengi makyaj ve stili 5
hayden panettiere: saç rengi makyaj ve stili 6

Stil ve Giyim Tarzı

Bura’da ise biraz kilo almış bir Heyden ile karşı karşıyayız. Zaten kısa boylu olduğu için kilo alması hemen kendisinde etki ediyor gibi. ve bu yanaklarına, kollarına yansıyor. Bacakları, fiziği de son derece güzel olan Hayden Panettiere abiye seçiminde ise kendisiniz zarif ve daha uzun boylu gösterecek olan kıyafetleri tercih ediyor.

hayden panettiere: saç rengi makyaj ve stili 7

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et