Tüm Saç Renkleri

Hatice Teyze Has Zeytinyağı Sabunu ve Bebek Sabunu

saf-zeytinyağlı-sabun-(babysaf_zeytinyagli_sabun_sabunsaf-zeytinyağlı-sabunHATİCE TEYZE’NİN SABUNLARI BEBEĞİNİZİN CİLDİNE DOST

 

Zeytinyağının ham madde olarak kullanıldığı

Hatice Teyze Has Zeytinyağı Sabunu ve Bebek Sabunu

yeni nesile sağlıklı ürünler sunuyor.

 

8 aylık özel budama ve bakım yöntemleriyle, Milas’ta yetiştirilen organik zeytin ağaçlarından elde edilen saf yağlar ile üretilen Hatice Teyze Bebek ve Has Zeytinyağı sabunları, her annenin çocuğu için dilediği özenli, sağlıklı ve doğal bakımı sunuyor.

Hatice Teyze’nin Bebek Sabunu, bebeklerin cildini en doğal biçimde temizleyerek, ciltlerinin sağlıkla hava almasını sağlıyor. Böylece bebeklerin ciltleri korunmuş oluyor; yumuşacık tenlerinde de pişik oluşmuyor. Bebeklerin ipeksi saçlarına da iyi gelen bu sabunlar, saç köklerini besleyip diplerini güçlendiriyor. Ciltteki özel etkileri kadar rahatlatan kokusuyla da ilgi gören Hatice Teyze sabunları sayesinde bebekler rahatça ve huzurla uyuyor.

Saf Zeytinyağlı sabunun içeriğinde bulunan patchouli ve limon otu yağları, bedenle birlikte ruhu da özel bir bakıma alıyor. Cilt hücrelerinin yenilenmesini destekleyen, nem oranını dengeleyen patchouli, yaralı, hasar görmüş ciltte ve hızlı kilo alıp verme, ani boy uzaması, hamilelik dönemi gibi durumlarda oluşan cilt çatlaklarında iyileştirici etkilere sahip. Bedendeki özel etkileri ile dikkat çeken patchoulinin zihni arındıran, kararsızlık yaşanan dönemlerde adeta terapi etkisi gösteren, ruhu yatıştıran, gerginliği azaltan etkileri de oldukça iddialı. Limon otu ise kaybettiğiniz enerjiyi hem bedeninize, hem de ruhunuza geri kazandıran çok özel bir içerik. Ayrıca konsantrasyonu arttıran ve moral bozukluklarına iyi gelen özellikleri de bulunuyor.

Hatice Teyze sabunları, bebeği ve çocuğu için özenli, sağlıklı ve doğal bakımları tercih edenlerin, çocuğu kadar kendi de bebeksi bir cilde sahip olmak isteyenlerin, hamilelikte, ani kilo değişimlerinde oluşan çatlaklar için çözüm arayanların ideal bakım ürünü olarak raflarda yerini aldı.


www.haticeteyze.com

 

Basın Bültenidir

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et