Tüm Saç Renkleri

Harika bacaklara sahip olmak elinizde!

Yaz mevsimi bazı kadınlar için bikini – etek sezonu iken bazı kadınlar için kabustur. Bacaklarınız pürüzlü ve selülitli bir görünüme sahipse birazcık da kalınsa ve yaz mevsimi sizin için başlı başına bir sorunsa, korkmayın! Bacaklarınızın bakımı ve güzelliği için birkaç maske tarifi vereceğim. Düzenli uyguladığınız takdirde işinize yarayacaktır.

Bu arada hanımlar bol bol salatalık yiyin. Alakasız gelebilir ama salatalık çok fazla su içerir ve vücuttaki toksinleri atmamıza yardımcı olur. Bacaklarınızdaki ve vücudunuzdaki şişliklerden kurtulmanızı sağlar. Cilt güzellliği için çok önemli bir sebzedir.

 

obeziteye-karsi-badem-yagi-35297

Badem Yağı Mucizesi

Badem yağının bacaklar üzerinde mucizevi etkileri vardır. Öncelikle gün boyu yorulmuş olan bacaklarınızın ağrılarına badem yağı iyi gelecektir. Aynı zamanda cildinizi nemlendirerek, kurumasını önler. Her banyodan sonra elinize bir miktar yağı alın ve bacaklarınıza güzelce masaj yapın. Düzenli yaptığınız zaman farkı göreceksiniz.

Elma Sirkesi Mucizesi

Bacaklarınız damar damar varisli bir görüntüye mi sahip? Elma sirkesini imdadınıza yetişiyor. Bir bezi bolca elma sirkesi ile ıslatın. Bacaklarınızdaki varisli yerleri bu bez ile sarın. Sonra bacaklarınızdaki kan dolaşımının hızlanması için ayağınızı havaya dikerek uyuyun. Uyandıktan sonra sıcak bir duş alın. Zamanla varislerinizin azaldığına şahit olacaksınız.

Selülitlere Karşı Fırça!

Selülit hepimizin baş belası. Aktardan sert kıllı bir fırça alın. Bununla bacaklarınızı hergün duşta fırçalayın. Özellikle selülitli bölgeleri daha çok fırçalayın. Bu işlemi aşağıdan yukarıya doğru yapmalısınız. Böylece bacaklarınızdaki kan dolaşımı hızlanır ve selülitler azalır.

Pürüzlere Son!

Epilasyondan sonra bacaklarınızdaki pütürlü, gözenekli görüntüden eminim nefret ediyorsunuzdur. Bunun için iki çözüm önereceğim. Birincisi limon suyu + tuz karışımını her epilasyondan sonra bacaklarınıza sürmeniz. Biraz canınız yanacaktır ama düzenli yaptığınız zaman bacaklarınız pürüzsüz bir görünüme kavuşacak. Aynı zamanda tüylerinizin de azalmasını sağlayacaktır. İkinci yöntem ise karbonatlı su. Ilık suyun içerisine bir miktar karbonat koyun ve bu su ile bacaklarınıza masaj yapın. Kıl dönmeleri için birebirdir.

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et