Tüm Saç Renkleri

Hangi rimel daha iyi?

Bildiğiniz üzere kozmetik dünyasının en çok ürünlerden biri rimellerden oluşur. Dolgun, uzun, hacimli gösteren rimellerin yanı sıra, şeffaf, siyah, kahverengi, mavi vs. gibi rimel renkleri de mevcut. Hatta bazı ürünlerde her iki işlevi aynı rimel üzerinde bulabilirsiniz. Onca çeşitlilik arasında hangi rimel daha iyi?

Sizlere bu konuyla ilgili bir iki rimel önerisi vereceğiz.

Bence rimeller arasında en iddialısı Lancome Hypnose Mascara. Kirpikleri dolgunlaştırıp, hacimli bir görünüm sunuyor. Fiyatı ancak biraz el yakıyor.

2_d

 

 

En az Lancome kadar iyi, gür kirpikler vaadeden ve fiyatı çok ekonomik olan Maybeline Colossal Volum’ Express Maskara benim favorim! Uzun süredir rimel arayışında son noktayı bu rimel ile buldum, bittikçe aynı ürünü alıyorum. 🙂

maybelline

 

 

Max Factor’ün 2000 Volume rimeli de iddialı bir ürün. Kirpiklere hacim veren kıvrımlı fırçası kirpiklerinize dolgun bir görünüm verecek.

z-max-factor-2000-calorie-curved-mascara-black-89449

 

Kirpiklerinizi gür göstermek istiyorsanız dolgun fırçalar kullanın. Kirpikleri tek tek ayıran, ince fırçalı rimelleri gür kirpikli bayanlar tercih edebilir. Renkli rimellerden mümkün olduğunca uzak durmanızı tavsiye ederim. Unutmayın; doğallığın modası hiçbir zaman geçmez. 🙂

 

 

 

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et