Tüm Saç Renkleri

Hangi Etek Size Uygun

Her vücut tipine sahip kadın etek giyebilir. Ancak nasıl etek giymeleri gerektiği, vücudunu nasıl kamufule etmeleri gerektiği hem çok basit bir uygulaması olan bir kodudur hem de çok önemlidir.

 hangi etek size uygun 1

Büyük göğüsleriniz varsa, düz kesimli, kalem etek olarak tabir edilen tarzları tercih etmeli bu eteklerin canlı renklerden ve desenlerden oluşuyor olmasına dikkat etmelisiniz. Geniş kalçalarınız varsa, vücudunuza steç gibi yapışan etekleri giymemelisiniz. A kesim olarak tabir edilen etekleri tercih edip üstüne giydiği bluzu içine solup kemer takmalı, şıklığını böyle yaratmalıdır.

 

Kısa boyluysanız mini etekler veya diz boyunda biten etekler kullanmayın. Sizin için uygun olanlar ayak bileğinize kadar inen modellerdir. Armut diye hitap edilen bir vücut tipine sahipseniz ,kruvaze kesimli etekleri tercih edebilirsiniz. Boydan çizgili olan etekler, soft renge sahip olan drapeli etekler sizi olduğunuzdan ince gösterecektir. Dümdüz bir vücuda sahipseniz kalçanızı belirginleştirmek için pileli etekler giyebilirsiniz. Büyük cepli etekler de kalçanızı geniş göstereceği için onları da tercih edebilirsiniz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et