Tüm Saç Renkleri

Hamileler İçin Abiye Modelleri

Hamilerin giyim konusunda yaşadıkları sıkıntı herkesin malumu elbette.Bunu gideremem elbette ama fikir edinmelerini sağlayabilirim diye düşünerek sizlerle bir kaç abiye modeli paylaşmak istiyorum.Genellikle şifon hamilelerin abiyeler de en sık tercih ettiği modellerden.Ancak son zamanlar da vücudu saran bandaj model elbiseler de geceler de tercih ediliyor.Ama benim önerim rahat ve geniş kesimli modeller elbetteki.Ünlüler abiye modellerinde göğüs dekoltelerini sıkça kullanmış ve oldukça cesurlar.Cesur hamilelere duyurulur.

abiye7 abiye6 abiye5 abiye4

abiye3 abiye2
abiye13 abiye12 abiye10 abiye9 abiye8

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et