Tüm Saç Renkleri

Hamdi Alkan’ın Kızı Zeynep Alkan Estetik Güzelliği Ve Saçları

Hamdi Alkan’ı sanıyorum tanımayan yoktur, 90’lı yılların çirkin ama komik adamı’nın Canan Hoşgör ile olan evliliğinden olan kızları Zeynep Alkan’nın aşağıda kendi instagram hesabından aldığımız fotoğraflarında da görebileceğiniz gibi özellikle ten rengi ve yüz yapısı ile babasına benzediğini söyleyebiliriz. 1988 doğumlu olan Zeynep’in Babası gibi oyuncu olmayı istiyor ve bu konuda eğitim alıyor.

Zeynep’in güzelliği ise ilgili sosyal medya’da çıkan tartışmalarda Vücut yapısının estetik olmaması – yüzünün ablak olması gibi pek çok farklı ve bazen hoş olmayan eleştirilerin yapıldığını söyleyebiliriz. Burnunun estetikli olduğunu ben de düşünüyorum ama bunun haricinde dopal bir yüz güzelliği olduğunu özellikle mavi – yeşil olan parlak canlı gözlerinin çok güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Saç Rengi

Zeynep Alkan’ın saçlarının çok güzel olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Orta kahverengi olan doğal saç rengi ten rengi ile de çok uyumlu ve parlak açık yeşil gözleri de ona çarpıcı bir güzellik katıyor.

hamdi alkan'ın kızı zeynep alkan estetik güzelliği ve saçları 1
hamdi alkan'ın kızı zeynep alkan estetik güzelliği ve saçları 2

Saç Modeleri ve Kesimi

Oldukça uzun – beline kadar kesimini tercih eden Zeynep’in ten rengi buğday ve cilt alt tonu’da sıcak. Bu nedenle küllü kahverengi gibi daha soğuk saç renk tonları kendisine çok daha fazla yakışıyor.

hamdi alkan'ın kızı zeynep alkan estetik güzelliği ve saçları 3
hamdi alkan'ın kızı zeynep alkan estetik güzelliği ve saçları 4
hamdi alkan'ın kızı zeynep alkan estetik güzelliği ve saçları 5
hamdi alkan'ın kızı zeynep alkan estetik güzelliği ve saçları 6

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

şımarık bu kız yapmacık tavırları var birazdaha hanım hanımcık olsa sevilebilir ben tavırlarını hoşbulmuyorum varsa tavırlarını seven bilemem ama saygım sonsuz zeynep alkanı sevene

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et