Tüm Saç Renkleri

Halkeğitim merkezleinin kuaförlük kursları

kuaforSoru :   Halkeğitim merkezleinin kuaförlük kursları açtınığını öğrendim 800 ve 1024 saatlik bu sertifikalarla kalfalık  için başvuru yapılabilceğine dair bir yazı okudum ayrıca ben açıköğretim halkla ilş 2sınıf öğrencisiyim bu  sertifikalardan biri kalfalık sınavı başvuru yapabilirmiyim diyelim ki kalfa oldum  bir yerde çalışmammı lazım ne kadar sürer ustalığa başvurmam ve usta olmam.

 

Cevap : selam buse dediğin sertifikalar kalfalık yerine geçmez kalfalık belgesi senin için 1.5 yıl sürer ustalık belgeside 2 yıl toplam 3.5 yıl bu iş için yetenekli isen yeterlidir

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et